Italský rytec 17. století
Bitevní scéna, značeno ve štočku JB Flamin fe., lept/papír částečně fixovaný na podkladovém papíře, 9,5 x 16,5 cm (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Italský rytec 17. století
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |